Traian Marcu - Asociatia Umanitara Stefanos

De ziua mea imi doresc sa ofer o clipa de fericire si un zambet

2,585 RON Donatii stranse
86.166666666667% Complete
3,000 RON Target
10 Donatii
Vreau sa fac o donatie!

Aniversarea este mereu un motiv de bucurie :) ...anul acesta vreau sa ii ofer altcuiva aceasta clipa de fericire. Stefan este un copil care are nevoie de bucurie si zambet in fiecare zi.

De ziua mea imi doresc sanatate precum si voua, celor care parcurgeti randurile acestea. Restul vine usor sau se obtine prin munca grea, alegeti voi :)

Cel mai frumos dar pe care mi-l poți face este să fii alături de mine și, în loc să îmi faci un cadou, să donezi banii către acestă cauză, cu siguranta putem aduce un zambet pe chipul unui copil

Va multumesc.

Îți mulțumesc că ești alături de mine și, dacă îți place ideea, îți poți dărui și tu ziua de naștere pe galantom.ro/daruiesteziuata

Recomandă-le prietenilor această campanie.

in beneficiul

Asociatia Umanitara Stefanos

Asociatia Umanitara Stefanos s-a nascut din dorinta de a-l ajuta pe Stefan, fiul nostru, dar apoi ne-am dorit sa luptam si pentru drepturile si visele persoanelor cu dizabilitati locomotorii, asemeni lui Stefan. De la inceput ne-am implicat in strangerea de fonduri din cei 2% si participarea la targuri cu produse handmade facute in cadrul asociatiei.

STEFAN, inger de lumina

Asociatia Umanitara Stefanos s-a nascut din dorinta de a ajuta si a lupta pentru drepturile si visele persoanelor cu dizabilitati locomotorii, deci inclusiv ale lui Stefan.

10 Donatii

Your team

735 RON
Se spune ca in viata intalnesti exact oamenii pe care trebuie sa ii intalnesti,desi nu iti dai seama pe moment.Prin dorinta de ziua ta,vrei sa ii ajuti pe cei care inca nu te-au intalnit pana acum.Dorinta noastra este sa te ajutam sa iti implinesti dorinta!La multi ani,Traian,noi ne bucuram pentru ca te-am intalnit!
14 Dec 2019

250 RON
La multi ani, nanu!
12 Dec 2019

150 RON
10 Dec 2019
200 RON
La multi ani frumosi si sanatosi! Sa fii mereu cu zambetul pe buze si inconjurat de oameni dragi!
10 Dec 2019

ANDRA

150 RON
Because...TogetherWeCanDoBetter! La multi ani! Cu bucuria de a primi si darui!
06 Dec 2019
05 Dec 2019

300 RON
La Mulți Ani Traian! Îți mulțumesc pentru acesta inițiativa care ne aduce aminte ca suntem oameni și ca putem sa fim de folos!

Carmen

200 RON